6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

GÜZELBAHÇE KAMPÜSÜ VE KARŞIYAKA KAMPÜSÜNDE YABANCI DİL SINIFI AÇILIYOR!

Genel - 03 Nisan 2024, Çarşamba
112
Paylaş

 

 

2024-2025 Eğitim Öğretim yılında açılacak yabancı dil sınıfını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Seneye müfredatımıza eklenecek yeni yabancı dil sınıfında, öğrencilere kapsamlı bir dil keşif fırsatı sunarak kültürel anlayışlarını zenginleştirecek ve uluslararası iletişim için çok yönlü bir beceri seti geliştirmelerini sağlayacağız. Gramer, kelime bilgisi ve kültürel nüansların incelikleriyle uğraşarak öğrenciler, insan etkileşiminin ve ifadesinin püf noktaları hakkında daha derin bir anlayış kazanacaklar.

 

Kent Koleji olarak senelerdir lise 11 ve 12. sınıf öğrencilerimizi Sayısal ve Eşit ağırlık bölümlerine hazırlamakla yetinmeyip, aynı zamanda 11. sınıfta bölüm seçimi ile başlayan İngilizce Dil alanımızı yoğun bir İngilizce eğitimi vererek başarı ile sürdürmekteyiz. Öğrencilerimiz bu alandan mezun olduklarında ,

 

İngilizce Mütercim Tercümanlık.

İngilizce Öğretmenliği

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Alman Dili ve Edebiyatı

İspanyol Dili ve Edebiyatı

Latin Dili ve Edebiyatı

Rus Dili ve Edebiyatı

Turizm Rehberliği

Dil Bilimi

Çeviribilim  vb.   gibi bölümlerde okumaya hak kazanırlar.

 

In recognition of the growing interconnectedness of our world and the imperative of fostering global competence, we are thrilled to announce the introduction of a new language course to our curriculum next year. This course will provide students with a unique opportunity to embark on a comprehensive exploration of another language, enriching their cultural understanding and developing a multifaceted skillset for communication across international frontiers. By engaging with the intricacies of grammar, vocabulary, and cultural nuances, students will gain a deeper appreciation for the complexities of human interaction and expression.

 

As Private Kent College, we have not only been preparing our 11th and 12th grade high school students for Numerical and Social sciences departments for years, but we have also been preparing our 11th grade students for foreign language departments.

 

 

 

When our students graduate from this field, they become eligible to study in departments such as,

 

- English Translation and Interpreting.

- English Language Teaching

- English Language and Literature

- German Language and Literature

- Spanish Language and Literature

- Latin Language and Literature

- Russian Language and Literature

- Tourism Guidance

- Linguistics

- Translation Studies,etc…

 

 #kentliysenyaparsın 
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Anadolu Lisesi
#kentkoleji
#kentkolejibornova #kentkolejigüzelbahçe #kentkolejigaziemir #kentkolejikarsiyaka #kentkolejialsancak