Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
BAŞARILARIMIZ

Kent Koleji


Basarilar
20.05.2021

Uluslararası Orbetello Piyano Yarışması DÜNYA 3.SÜ

Gaziemir kampüsü ortaokul öğrencisi , Uluslararası Orbetello Piyano Yarışmasında dünya 3.sü olmuştur. 
Basarilar
14.05.2021

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması ALTIN MADALYA

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması  URFODU da, Karşıyaka/Çiğli kampüsü 5. sınıf  öğrencimiz ALTIN MADALYA ALMIŞTIR. 
Basarilar
14.05.2021

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması ALTIN MADALYA

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması  URFODU'da Karşıyaka/Çiğli  kampüsü 7. sınıf  öğrencimiz ALTIN MADALYA ALMIŞTIR. 
Basarilar
14.05.2021

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması ALTIN MADALYA

Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması  URFODU'da Gaziemir kampüsü 9. sınıf  öğrencimiz ALTIN MADALYA ALMIŞTIR. 
Basarilar
27.04.2021

TÜRKİYE 2. Sİ / GENEL KILASMAN TAKİMI

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve Urla Deniz Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen TYF 2021 Milli Takım Seçme Yarışlarında, Genel klasmanda takim olarak yarışan güzelbahçe öğrencilerimiz TÜRKİYE 2. OLMUŞTUR. 
Basarilar
27.04.2021

TÜRKİYE 1. Sİ / YELKEN

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve Urla Deniz Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen TYF 2021 Milli Takım Seçme Yarışlarında , 15 yarış sonucunda Güzelbahçe Kent Koleji kampüsü öğrencimiz Kolburan tecno 293 U17 kategorisinde 120 sporcu arasından Türkiye 1.si olarak dünya şampiyonasında ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.
Basarilar
12.04.2021

Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması Türkiye 1.si oldu

 Uluslararası yapılan , Kanguru Matematik Deneme Sınavınada  10190 öğrenci arasında Gaziemir kampüs 3. sınıf öğrencimiz  Türkiye 1.si olmuştur.
Basarilar
30.03.2020

2021 Artistik Jimnastik Kadınlar Kategorisi Asimetrik Paralel de TÜRKİYE 1.si

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından 26-28 Mart tarihleri arasında Bolu’da düzenlenen 110 sporcunun katıldığı Artistik ve Trampolin Cimnastik branşları Türkiye şampiyonasında Gaziemir Kampüs Anadolu Lisesi öğrencimiz 2021 Artistik Jimnastik Kadınlar Kategorisi Asimetrik Paralel Aletinde TÜRKİYE Şampiyonu olmuştur.
Basarilar
01.03.2021

SERBEST YÜZME DE İZMİR 3. SU

Yüzme Fedarasyonun düzenlediği 13 yaş serbest yüzme yarışında Güzelbahçe kampüsü 7.sınıf öğrencimiz İzmir 3.sü olmuştur. 
Basarilar
15.02.2021

OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI İZMİR 2. Sİ

Bornova Kampüsü 5. Sinif ögrencilerimiz Okullar Arası Düzenlenen 12 Yaş Grubu Online Satranç Turnuvasında İzmir 2. Si olmuştur.
Basarilar
19.12.2020

Atlama Masa Aletinde Avrupa 6.sı

Gaziemir kampüs 11.sınıf öğrencisi  Cimnastik Avrupa Şampiyonası Alet Finallerinde Atlama Masa Aletinde Avrupa 6. Olmuştur.   
Basarilar
20.12.2020

NAMUN 2020 konferansında ONUR ÖDÜLÜ

Güzelbahçe  KENT-MUN Kulübü 10-A Sınıfı  öğrencimiz NAMUN 2020 konferansında dereceye girerek "Honorable Mention Award" (Onur Ödülü) ödülünü almıştır. 
Basarilar
20.12.2020

URLA ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARINDA BİRİNCİLİK

Güzelbahçe kampüsü 8. sınıf öğrencimiz Urla Torasan'da düzenlenen Atatürk Kupası yelken yarışlarında Tecno 293 U17 kategorisinde İzmir 1. Si olmuştur
Basarilar
15.11.2020

ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI

ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI İZMİR 1.liği
Basarilar
29.10.2020

İZMİR ÇİĞLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİK VE YARIŞMA

İZMİR ÇİĞLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİĞİ KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA 2.lik
Basarilar
29.12.2019

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZELMAN AŞ. 27. KURULUŞ YILI SATRANÇ TUR.

YAPILAN BÖLGESEL SATRANÇ TURNUVASINDA ÖĞRENCİMİZ İKİNCİLİK KAZANMIŞTIR. 
Basarilar
13.10.2019

ÜSED SATRANÇ TURNUVASI

YAPILAN ULUSAL SATRANÇ TURNUVASINDA ÖĞRENCİMİZ ÜÇÜNCÜLÜK KAZANMIŞTIR.
Basarilar
22.12.2019

KADINLAR İZMİR SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

İL GENELİ YAPILAN SATRANÇ TURNUVASINDA ÖĞRENCİMİZ İL ÜÇÜNCÜSÜ OLMUŞTUR. 
Basarilar
28.07.2019

TÜRKİYE SATRANÇ İKİNCİLİĞİ

TÜRKİYE GENELİ YAPILAN YARIŞMADA ÖĞRENCİMİZ 2. OLMUŞTUR.
Basarilar
29.12.2019

İZMİR YILDIZLAR (13-18 YAŞ) SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

2019-2020 İZMİR YILDIZLAR SATRANÇ ŞMPİYONASI 14 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİNDE ÖĞRENCİMİZ 2. OLMUŞTUR.
Basarilar
22.12.2019

KADINLAR İZMİR SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

İL GENELİ YAPILAN SATRANÇ TURNUVASINDA ÖĞRENCİMİZ İL BİRİNCİSİ OLARAK ÜLKE GENELİ YARIŞMADA İZMİR İLİNİ TEMSİL ETMEYİ HAK KAZANMIŞTIR. 
Basarilar
20.06.2020

LGS SONUCU

LGS sınavında gösterdiği başarı sonucunda Mendere Fatma Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi'ni kazanmıştır.
Basarilar
20.06.2020

LGS SONUCU

LGS sınavında gösterdiği başarı sonucunda Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi'ni kazanmıştır.
Basarilar
20.06.2020

LGS SONUCU

LGS'de %1'lik dilime girerek Bornova Anadolu Lisesi'ni (İngilizce) kazanmıştır.
Basarilar
30.11.2019

TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

İSTANBULDA DÜZENLENEN TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TECNO U 15 KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 3.SÜ OLMUŞTUR.
Basarilar
23.09.2019

TYF FEDERASYON KUPASI YARIŞLARI BODRUM

TYF FEDERASYON KUPASI YARIŞLARI BODRUMDA DÜZENLENEN TECNO U 15 KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 1.CİSİ OLMUŞTUR
Basarilar
18.07.2019

TÜRKİYE TRAMPLEN VE KULE ATLAMA ŞAMPİYONASI

TÜRKİYE TRAMPLEN VE KULE ATLAMA ŞAMPİYONASINDA GENÇ D (ALT)BAYAN KULE KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 5.Sİ OLMUŞTUR.GENÇ D (ALT) BAYAN 1 M KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 6.SI OLMUŞTUR
Basarilar
14.02.2020

GENÇLER BİLEK GÜREŞİ

KARABAĞLAR SPOR SALONUNDA DÜZENLENEN OKULLAR ARASI BİLEK GÜREŞİ YARIŞMALARINDA ÖĞRENCİMİZ İZMİR 2.Sİ OLMUŞTUR.
Basarilar
12.12.2019

TDSF SHOW DANS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

İSTANBUL ATAŞEHİRDE DÜZENLENEN SHOW DANS YARIŞMASINDA TÜRKİYE 4.CÜSÜ OLMUŞTUR.
Basarilar
12.12.2019

TDSF MODERN DANS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

İSTANBUL ATAŞEHİRDE DÜZENLENEN MODERN DANS YARIŞMASINDA TÜRKİYE 3.CÜSÜ OLMUŞTUR.
Basarilar
27.12.2019

ATATÜRK KIR KOŞUSU GÜZELBAHÇE

ATATÜRK KIR KOŞUSU  GÜZELBAHÇEDE  DÜZENLENEN YARIŞMADA 3.CÜ OLMUŞTUR 
Basarilar
27.11.2019

ATİNA YELKEN HAFTASI YARIŞ VE KAMP

ATİNA YELKEN HAFTASI YARIŞ VE KAMP 3. OLMUŞTUR
Basarilar
23.11.2019

TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (OPTİMİTS)

TYF TÜRKİYE KUAPASI (OPTİMİTS) 1. OLMUŞTUR. 
Basarilar
23.11.2019

TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (OPTİMİTS)

TYF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (OPTİMİTS) 3. OLMUŞTUR.
Basarilar
27.10.2019

CUMHURİYET KUPASI YELKEN YARIŞLARI

CUMHURİYET KUPASI YELKEN YARIŞLARI 420 SINIFI 3. OLMUŞTUR.
Basarilar
21.09.2019

TYF FEDERASYON KUPASI (OPTİMİTS)

TYF FEDERASYON KUPASI (OPTİMİTS) 2. OLMUŞTUR. 
Basarilar
23.01.2020

ATLETİZM SALON DENEME YARIŞMALARI

50M. 6.57 sn. YILDIZLAR, GENÇLER TÜRKİYE REKORU, 300M. 39.36 sn. YILDIZLAR, GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE REKORU
Basarilar
5.11.2019

JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAZIRLIK TURNUVASI

90+ SİKLETİNDE TÜRKİYE 1. LİĞİ
Basarilar
28-29.02.2020

ARTİSTİK JİMNASTİK TÜRKİYE GENÇLER ŞAMPİYONASI

PARALELDE TÜRKİYE 3. LÜĞÜ, ATLAMA BEYGİRİNDE TÜRKİYE 2. LİĞİ
Basarilar
20.02.2020

OKULLAR ARASI ARTİSTİK JİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ

KENT KOLEJİ ARTİSTİK JİMNASTİK TAKIMI TAKIM HALİNDE İZMİR 1. LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

BÜYÜKLER UZUN ATLAMA TÜRKİYE 4. LÜĞÜ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

U20 (20 YAŞ ALTI) UZUN ATLAMA 5.25 TÜRKİYE 3. LÜĞÜ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

U20 (20 YAŞ ALTI) 100M. 12.54 TÜRKİYE 4. LÜĞÜ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

BÜYÜKLER 200M. 25.60 TÜRKİYE 3.LÜĞÜ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

U20 (20 YAŞ ALTI) 200M. 25.59 TÜRKİYE 2. LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

U20 (20 YAŞ ALTI) 100M. 12.04 TÜRKİYE 2.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

SÜPER LİG FİNALİ 4X100M. TÜRKİYE 2.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

SÜPER LİG FİNALİ 200M. 24.75 TÜRKİYE 2.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

SÜPER LİG 1. KADEME 100M. 11.91 TÜRKİYE 2.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

SÜPER LİG 1. KADEME 4X100 TÜRKİYE 1. LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

U20 (20 YAŞ ALTI) 200M. 24.84 TÜRKİYE 1.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

SÜPER LİG FİNALİ 100M. 11.81 TÜRKİYE 1.LİĞİ
Basarilar
19.08.2020

Türkiye geneli Atletizm büyükler, U20 ve Süper Lig Finalleri

BÜYÜKLER 200M. 24.86 TÜRKİYE 1.LİĞİ
Basarilar
3.02.2020

KIŞ OLİMPİYATLARI TRAMPLEN VE KULE ATLAMA YARIŞMASI

ÖĞRENCİMİZ ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN YARIŞMADA GENÇ B KATEGORİSİ KULE DİSİPLİNİNDE TÜRKİYE İKİNCİSİ OLMUŞTUR.
Basarilar
8.06.2020

KANGURU SINAVI

FİNAL SINAVINA HAK KAZANDI
Basarilar
8.06.2020

KANGURU SINAVI

FİNAL SINAVINA HAK KAZANDI
Basarilar
8.06.2020

KANGURU SINAVI

FİNAL SINAVINA HAK KAZANDI
Basarilar
8.06.2020

U16 Salon Atletizm Yarışması

İstanbul'da gerçekleşen şampiyonada öğrencimiz 60 m engelli ve 200 m branşlarında Türkiye 2.si olmuştur.
Basarilar
12.03.2020

İzmir Okullar Arası Atletizm Şampiyonası

İzmir Okullar Arası Genç Erkekler Atletizm Şampiyonası 110 Engelli ve 300 Engelli İzmir 1.liği
Basarilar
9.04.2020

Azerbaycan Bakü AGF Junior Trophy Turnuvası

Azerbaycan Bakü AGF Junior Trophy Turnuvası Milli Takım Genç Erkekler 2.liği
Basarilar
21.02.2020

İzmir Okullar Arası Artistik Jimnastik Turnuvası

İzmir Okullar Arası Genç Erkekler Artistik Jimnastik 2.liği
Basarilar
1.03.2020

Mersin Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonası

Mersin Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Kulplu Aleti Türkiye 1.liği ve  Halka aleti  Türkiye 3.lüğü
Basarilar
2.03.2020

Mersin Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonası

Mersin Artistik Jimnastik Genç Kızlar Tükiye Şampiyonası Büyükler Kategorisi  2.liği
Basarilar
21.02.2020

İzmir Okullar Arası Artistik Jimnastik Turnuvası

İzmir Okullar Arası Genç Kızlar Artistik Jimnastik İzmir 1.liği
Basarilar
27.09.2019

İtalya Akdeniz Oyunları

İtalya Akdeniz Oyunları Genç Kızlar Artistik Jimnastik Turnuvası 3.lüğü
Basarilar
14.09.2019

Bolu Kulüpler Arası Artistik Jimnastik Turnuvası

Bolu Kulüpler Arası Artistik Jimnastik Genç Kızlar Türkiye 1.liği
Basarilar
12.05.2019

Bursa Artistik Jimnastik Gençlik Turnuvası

Bursa Artistik Jimnastik Gençlik Kupası Kızlar Türkiye 1.liği
Basarilar
05.03.2020

TÜRKİYE 1.Sİ YİNE KENT KOLEJİNDEN

Yarışmada Kent Koleji Öğrencimiz  yapılan Genç Erkekler Artistik Cimnastik yarışmasında, Kulplu Beygir Aletinde Türkiye 3.sü, Halka Aletinde Türkiye Şampiyonu olmuştur.  
Basarilar
16, Şub

TÜRKİYE KUPASI U21 1.Sİ KENTTE

 12. Sınıf Öğrencimiz Türkiye su altı sporları federasyonu su altı ragbisi U21 federasyonu kupası bayanlar takım 1. Olmuştur.
Basarilar
24,Oca

300 METRE YARIŞINDA TÜRKİYE REKORU

Atletizm Salonunda Yapılan 300 Metre Yarışında Öğrencimiz Türkiye Rekoru Kırmıştır.
Basarilar
24.01.2020

TRAMPLEN VE KULE ATLAMA YARIŞMASI TÜRKİYE 2.Sİ

Türkiye Şampiyonası Kış Kupası Tramplen ve Kule Atlama Yarışmasında Öğrencimiz Türkiye 2. Olmuştur.
Basarilar
13.12.2019

MASA TENİSİ TURNUVASI

İzmir GSİM Okul Sporlarının Düzenlediği Liseler Arası Ulusal Masa Tenisi Genç Erkekler Kategorisinde Takımımız İzmir 4. sü olmuştur.
Basarilar
20,Mar

MASA TENİSİ TURNUVASI

MASA TENİSİ TURNUVASINDA İLÇE 1.'Sİ
Basarilar
16,Ara

OKULİSTİK SINAVI

OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ
Basarilar
16,Ara

İZMİR SATRANÇ TURNUVASI

İZMİR SATRANÇ TURNUVASI 10.'SU
Basarilar
20,Oca

U16 Salon Atletizm Şampiyonası

İstanbul'da devam eden U16 Salon Atletizm Şampiyonasında öğrencimiz 60m.engelli ve 200 m.  Branşlarında Türkiye 2. olmuştur
Basarilar
22,Eyl

9 EYLÜL İZMİR'İN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN YÜZME YARIŞMASI

2-E 9 EYLÜL İZMİR'İN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDADÜZENLENEN YÜZME YARIŞMASI 3.SÜ