6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

YÖNETİM TOPLANTISINDA BİRİNCİLİKLER VE AKADEMİK PROGRAM DEĞERLENDİRMELERİ YAPILDI.

Genel - 18 Şubat 2019, Pazartesi
2381
Paylaş

YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA OKULUMUZUN ÇEŞİTLİ YARIŞMALARDA ALDIĞI BİRİNCİLİKLER VE AKADEMİK PROGRAM DEĞERLENDİRMELERİ YAPILDI.

Yönetim Kurulunun olağan aylık toplantısının birinci oturumu veli temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti. Velilerin eğitim ve eğitim kolaylıkları ile ilgili tespit ve değerlendirmeleri üzerinde görüşme yapıldı.Toplantının ikinci oturumunda okul müdürlüklerince yapılan çalışmalar değerlendirildi. Okula giriş sınavı sonuçları incelendi. Yurt içi ve yurt dışı gezi programları onaylandı.Toplantıya Kurucu ve Başkan Hızır MURTEZAOĞLU'nun yanında, Prof. Dr. Suat ÇAĞLAYAN, Dr. Yılmaz KARAKOYUNLU, Başkan Yardımcıları Dr. Fulya BADUR, Ufuk MURTEZAOĞLU, Genel Müdür Nilgün MURTEZAOĞLU, Eğitim Koordinatörü Mehmet Ali ATAKAN Okul müdürleri Mücella İLSEVEN, Alev TOPALOĞLU, Figen NAZLI, Bahar ORDUKAYA, Esra AYASLIER, Oya PAMUKÇU, Sevinç KAYAOĞLU, Koray ŞAFAKSÖKEN, Halkla İlişkiler Müdürü Ömer BAKIR ve Destek Hizmetler Müdürü Batıkan KOYU katıldı.