Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

TÜRKİYE 1. Sİ BU KEZ SATRANÇTAN GELDİ.

Genel - 13 Mart 2020, Cuma
30
Paylaş

Satrancın usta kadınlarının mücadele ettiği “Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası” 8 Mart 2020 tarihinde düzenlenen ödül töreninin ardından sona erdi. Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada ülkenin dört bir yanından gelen 13 unvanlı 73  kadın satranç sporcu mücadele etti.

Ankara’da düzenlenen ödül törenine, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Türkiye Satranç Federasyondan Gülkız Tulay, Okul Sporları Şube Müdürü Nuri Kılıç, Arzum Ceo’su Mete Zadil, TSF Başkan Vekili Aşkın Keleş ve basın mensupları katıldı.

Türkiye Arzum Kadınlar Satranç şampiyonasında okulumuzun öğrencisi 1400 altı Ukd kategorisinde Türkiye 1.si oldu. 1800 altı Ukd kategorisinde ise yine öğrencimiz olan Türkiye 4.sü oldu. Ödüllerini alan öğrencilerimiz Kent Kolejinin birer gurur kaynağı olarak kente döndüler. 

Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.