6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

OKUMA ŞENLİĞİ KARŞIYAKA KAMPÜSÜMÜZDE

Karşıyaka Haberi - 03 Haziran 2023, Cumartesi
232
Paylaş

OKUMA ŞENLİĞİ KARŞIYAKA KAMPÜSÜMÜZDE

27 Mayıs günü Kent Koleji Karşıyaka Kampüs 1. Sınıflarımız kendilerini gerçekleştirme yolcuğunun ilk basamağında emeklerinin karşılıklarını aldıkları okuma bayramlarını coşkuyla kutladılar.

Okur-yazar olmanın heyecanını yaşayan öğrencilerimiz yıl boyunca yabancı dil programı, kulüp, ders ve etkinliklerde yaptıkları çalışmalardan oluşan programı anne ve babalarına büyük bir başarı ile sundular. Programda İngilizce ve Almanca düet ve trio çalışmaları, jimlastik,halk oyunları, drama çalışmaları yer aldı. Öğretmenleri eşliğinde sunulan birbirinden müthiş performanslarla öğrencilerimiz ailelerinden büyük alkış aldılar. Öğrencilerimiz eğitim hayatlarının en önemli adımını birlikte attıkları sınıf öğretmenlerinden belgelerini aldılar.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hızır Murtezaoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Nilgün Murtezaoğlu, öğrencilerimizin eğitim hayatlarında fark yaratan öğretmenlerimize hediyelerini verdiler.

Kent Koleji öğrencilerinin Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı çizdiği yolda ilerleyişlerini izliyoruz ve gurur duyuyoruz.