Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

KENT’TE LGS/YKS KAMP ZAMANI!

Genel - 03 Kasım 2021, Çarşamba
740
Paylaş

    Pandemi sürecinde ara verdiğimiz LGS/YKS KAMPLARIMIZ kaldığı yerden devam ediyor. LGS/YKS KAMPI 2022 bahar yarıyılı 2. ara tatilde 11-15 Nisan 2022 tarihleri arasında Pine Bay Holiday Resort Kuşadası’nde gerçekleşecek.

   Sınav grubu deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde yoğun bir sınav hazırlık ve soru kampına girecek Kent’li öğrenciler, yeni nesil sınavlara uygun deneme sınavları, soru çözümleri, KDS uygulamalarıyla 2. ara tatili en iyi şekilde değerlendirecekler. Uzman sınav grubu öğretmen kadromuz eşliğinde 5 gün konaklamalı şekilde gerçekleşecek efsane kampımızda uzun yılların verdiği deneyimimizle güçlü şampiyonları hazırlamaya devam ediyoruz. Kontenjan sınırlı kampa katılmak isteyen 8. ve 12. sınıf öğrencilerimiz 3 Aralık 2020’ye kadar okul müdürlüğüne başvurarak kampa kayıt yaptırabilirler.