Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

KENT’TE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 100.YIL COŞKUSU

Genel - 09 Nisan 2020, Perşembe
1809
Paylaş

KENT KOLEJİ  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 100.Yıl Kutlama Etkinlikleri” çerçevesinde “Anaokulu-İlkokul-Ortaokul - Lise Öğrencileri Arası ONLINE Resim ve Öykü Yarışması” düzenlemiştir.

Yarışmanın amacı; ATATÜRK’ÜN “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.” Sözünden de hareketle öğrencilerde ulusal egemenlik ve birlik bilincini sağlamlaştırırken bir yandan da yaratıcılıklarını geliştirmek, özgüvenlerini sağlamak ve farklı okulları bir sanat etkinliğinde buluşturmaktır.

İZMİR il genelinde; tüm özel okul ve devlet okulları öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek yarışmada öğrenciler kendi kategorilerinde yarışacaklar, oylamalar yarışma başvurusunu takiben online yapılacak ve halkla açık olacaktır. Dereceye giren öğrenciler için değerlendirme şekli ve ödüller ile ilgili detaylı bilgiyi ekteki yarışma şartnamesinde bulabilirsiniz.

Dereceye giren eserlere çeşitli ödüller verilecektir. Yarışma sonuçları web sitemizden ilan edilecektir.

Yarışma Sonucunu Görmek İçin Tıklayınız..