Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

KENT KOLEJİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KURUCU HIZIR MURTEZAOĞLU BAŞKANLIĞINDA PROF. DR. SUAT ÇAĞLAYAN, DR. YILMAZ KARAKOYUNLU KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ.

Genel - 17 Ocak 2019, Perşembe
923
Paylaş

Kent Koleji yönetim Kurulu toplantısı Kurucu Hızır MURTEZAOĞLU başkanlığında Prof. Dr. Suat ÇAĞLAYAN, Dr. Yılmaz KARAKOYUNLU katılımı ile gerçekleşti. Toplantıya Monaca optimist yarışmasında dünya birincisi ABD ekibini geri bırakarak birinci olan öğrenciler ile, Okullar arası judo şampiyonasında aldığı derece ile finale kalan öğrencinin başarısı damga vurdu. Güzelbahçe Kampüsünde gerçekleşen toplantıya veli temsilcileri de katıldı. Veliler özellikle son yılda yükselen eğitim çıtasından duydukları memnuniyeti dile getirdi ve önerilerini yönetimle paylaştı. Kayıt yenilemede sağlanan STK desteği ve aidiyet indirimi ile bu yıl Kent Kolejlerine sınavla öğrenci alınmasından duyulan memnuniyet üzerinde yapılan değerlendirme yanında yoğun sınav başvurusu nedeni ile alınacak tedbirler gözden geçirildi. Akademik konularla ilgili gündemde eğitim çıtasının yükselmesi ile ilgili yapılan ve yapılacak çalışmalar gözden geçirildi. Öğrenci başkanlarının katılımı ile gerçekleşen bir önceki toplantıda alınan kararlarla ilgili yapılan uygulamalar gözden geçirildi. Milli eğitim Bakanlığı vizyon belgesi üzerinden geleceğe ilişkin yapılacak çalışmalar belirlendi. Toplantıya Başkan Yardımcısı Ufuk MURTEZAOLU'nun yanında Genel Müdür Nilgün MURTEZAOĞLU, Eğitim Koordinatörü Mehmet Ali ATAKAN Okul müdürleri Mücella İLSEVEN, Alev TOPALOĞLU, Figen NAZLI, Bahar ORDUKAYA, Esra AYASLIER, Oya PAMUKÇU, Sevinç KAYAOĞLU, Koray ŞAFAKSÖKEN, Halkla İlişkiler müdürü Ömer BAKIR, Destek Hizmetler Müdürü Batıkan KOYU katıldı.