6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

KENT KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR

Genel - 18 Mart 2019, Pazartesi
1853
Paylaş

2018 - 2019 Eğitim Öğretim dönemi itibariyle farklı branşlarda  uluslararası, ulusal, İl ve ilçe bazında elde ettiğimiz 50'yi aşkın 1. lik, 2. lik, 3.lük dereceleri üzerine geçen hafta yenilerini  ekledik.

• Atletizm’de 110m engel ve 200m grup1. liği ile ögrencimiz  3 hafta sonraki Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.

• Ögrencimiz okullar arası guruplar şampiyonasında 100m. ve 200m.  de grup 1. si olmuş, 6-7 Nisan tarihinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanmıştır.
• Ögrencimiz  Türkiye Salsa Türkiye Laides Show kategorisinde 1. olmuştur.

• Öğrencimiz Okullar Arası Ritmik Jimnastikte kendi yaş kategorisinde İzmir 4.sü ve  öğrencimiz Okullar Arası Ritmik Jimnastikte kendi yaş kategorisinde dereceye girmiştir.

İçlerinde Kent Koleji ve Kent Juvenıle Spor Kulübü öğrencilmerimizin de bulunduğu tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.