6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

DÜNYA MUTFAKLARINI TANIYALIM “DURAĞIMIZ YUNANİSTAN

Genel - 09 Şubat 2024, Cuma
49
Paylaş

 

 

Yurtsever dünya vatandaşları yetiştirme hedefinde bugün tanıdığımız ülkemiz; bizler için çok önemli olan Selanik şehrinin bulunduğu, mitolojik tanrıları ile ünlenmiş ortak kültürel unsurlara sahip olduğumuz Yunanistan!

Öğrencilerimiz, Yunanistan yemeklerini, müziklerini, geleneklerini, tarihini ve dünya ülkeleri arasındaki değerini, Yunanistan günümüzde eğlenerek deneyimlediler ve öğrendiler.

 

LET'S GET TO KNOW THE WORLD CUİSİNES “OUR STOP İS GREECE”

With the goal of raising patriotic citizens of the world, the country we recognize today is Greece. It is a deeply important country for us where the city of Thessaloniki is located. Greece, famous for its mythological gods, is also a neighboring country with which we have common cultural elements.

Our students experienced and learned about Greek food, music, traditions, history and its value among the countries of the world by having fun during our Greece Day.

#kentliysenyaparsın
#kentkoleji
#kentkolejibornova #kentkolejigüzelbahçe #kentkolejigaziemir #kentkolejikarsiyaka #kentkolejialsancak