6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

CUMHURİYETİN 100. YILINI ÖĞRETMENLER GÜNÜ BALOSU İLE KUTLADI

Genel - 30 Kasım 2023, Perşembe
227
Paylaş

Kent Kolejinden  Bir Hafta Yurtdışı Tatil Hediyesi

 

Cumhuriyetin 100.yılını Öğretmenler Günü Balosu ile kutladık. Orduevinde düzenlenen ve geleneksel hale gelen muhteşem baloda öğretmenlerimiz keyifli zaman geçirdi. Baloya beş kampüsten tam kadro katılan öğretmen ve çalışanlarımız ile bol sürprizli bir gece geçirdik. Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hızır Murtezaoğlu yaptı.

 

Balonun heyecanla beklenen anı hediye çekilişleri oldu. Cumhuriyetimizin 100. yılına özel büyük hediyeler hazırlandı. Çekilişte bir hafta yurtdışı tatili, altın hediyeleri, Alaçatı’da bir otelde hafta sonu tatili, restoranda akşam yemeği, Güzelbahçe’de kahvaltı, cilt bakımları, hediye çekleri ve birçok büyük ödül sahiplerini buldu.

 

En fazla heyecanlandıran yurtdışı tatil çekilişini Kent Koleji Yönetim Kurulu Üyesi E. Kültür Bakanı Sayın Prof. Dr. Suat Çağlayan ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hızır Murtezaoğlu gerçekleştirdi. Yurtdışı tatili talihlisi Karşıyaka /Çiğli Kampüsümüzde görev yapan öğretmenimiz oldu.

Altı kişiye altın çekilişlerimizi İdari Mali İşler Genel Müdürü Nilgün Murtezaoğlu, Alsancak Kampüs Müdürü Deniz Murtezaoğlu yaptı.

 

Balomuz plaket töreni ile devam etti. Öğretmenlerimize plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hızır Murtezaoğlu, Kent Koleji Yönetim Kurulu Üyesi E. Kültür Bakanı Sayın Prof. Dr. Suat Çağlayan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Ufuk Murtezaoğlu, E. Rektör ve Kent Koleji Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Bülend Göksel verdi.

Öğretmenlerimiz müzik eşliğinde akşam yemeği yiyip doyasıya eğlendiler. Cumhuriyetin öğretmenleri Kent Koleji Marşını hep birlikte söyleyerek geceyi noktaladılar.

 

#cumhuriyetöğretmenleribizleriz

#öğretmenlergünü

#kentliysenyaparsın
#kentkoleji
#kentkolejibornova #kentkolejigüzelbahçe #kentkolejigaziemir #kentkolejikarsiyaka #kentkolejialsancak