Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

CAMBRIDGE SINAV TARİHİ BELLİ OLDU

Genel - 11 Kasım 2020, Çarşamba
121
Paylaş

Bu yıl yapılacak olan Cambridge Assessment English sınavlarının tarihi de belli oldu. 

Her yıl birçok ülkede yapılan Cambridge Assessment English sınavları, dünyada İngilizce konuşulan tüm ülkelerdeki okullar, üniversiteler, özel sektör ve kamu sektörleri tarafından tanınmakta ve kabul görmektedir. Ayrıca Cambridge English Yeterlikleri, İngilizce öğrenmeyi keyifli, etkili ve ödüllendirici kılan geniş kapsamlı sınavlardır.

Cambridge University Press Uygulama Okulu olduğumuz ve bu nedenle okulumuzda da yapılacak olan sınav 14 Kasım Cumartesi günü olacaktır.

Yazılı ve sözlü olarak yapılacak sınavlar ; 

PRE A1 STARTERS

A1 MOVERS

A2 FLYERS

A2 KEY FOR SCHOOLS

B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS

B2 FIRST FOR SCHOOLS

C1 ADVANCED

Cambridge Assessment English sınavında başarılı olan öğrencilerin İngilizce seviyesini belgelediği uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifika aldmaya hak kazandığı

Cambridge Assessment English sınavlarına 14 Kasım Cumartesi günü ev sahipliği yapacak olan kampüslerimizde hazırlıklar tamamlandı. Sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileriz.