6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT HABER

BORNOVA KAMPÜSÜ MİNİKLERİNDEN YILSONU GÖSTERİSİ

Bornova Haberi - 03 Haziran 2023, Cumartesi
298
Paylaş

 

BORNOVA KAMPÜSÜ MİNİKLERİNDEN YILSONU GÖSTERİSİ

 

Kent Koleji Bornova Kampüs Anaokulumuz yılsonu gösterisi ile 2022-2023 Eğitim Öğretim yılını heyecanla uğurladılar. 26 Mayısta Güneş ve Yıldızlar Sınıfı, 26 Mayısta Gökkuşağı, Yıldızlar ve Güneş Sınıfı yılsonu gösterilerini gerçekleştirdiler.

 

Miniklerimiz yıl boyunca öğretmenleri ile özenle hazırlandıkları ve kulüp derslerinde öğrendikleri jimlastik,halk oyunları, drama çalışmalarını sahneye taşıdılar. Özellikle bilingual eğitimi ile aldıkları yabancı dil eğitimini Almanca ve İngilizce olarak sergileyen miniklerimiz velilerimizden büyük alkış aldılar. Gecede yıl boyunca miniklerimizin küçük ellerinden çıkan birbirinden farklı projeler de sergide sergilendi.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hızır Murtezaoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Nilgün Murtezaoğlu, Sayın Ufuk Murtezaoğlu miniklerimizin eğitim hayatlarında fark yaratan öğretmenlerimize hediyelerini verdiler.

Gece, öğrencilerimizin yıl boyunca her sabah söyledikleri Kent Koleji Marşı’nın büyük bir coşku ile söylenmesi ile sona erdi.