Kayıt İçin Başvur
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olan aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
KENT ETKİNLİK

KENT JUVENILE TİYATRO OKULU BAŞLIYOR!

- 11 Eylül 2021
Paylaş

NİLBANU ENGİNDENİZ ile “OZ BÜYÜCÜSÜ” SEÇMELERİNE HEPİNİZİ BEKLİYORUZ…

 

Kent Juvenile Tiyatro Okulu, ilk çocuk müzikaline hazırlanıyor! “Bez Bebek” dizisinin senaristi oyuncu-yazar-yönetmen Nilbanu Engindeniz Kent Juvenile ve Kent Koleji işbirliğiyle Tiyatro Okulu’nda çalışmalarına başlıyor.

ÇEVRE OKULLARDAN BAŞVURU ALACAK OLAN Kent Juvenile Tiyatro Okulu, çalışmalar kapsamında müzikalde görev alıp seçmelere katılmak isteyen dışarıdan öğrencilere Güzelbahçe Kampüs drama kulübü öğretmenimiz Nilbanu Engindeniz ile bu eğitimden yararlanma imkanı sunuyor. Seçmelere katılmak isteyen 6-14 yaş arasındaki tüm çocukların 11 Eylül 2021'e kadar https://www.kentkoleji.com.tr/muzikalsecmeleri web sitesi üzerinden ya da Kent Koleji Güzelbahçe Kampüsü’ne kimlik fotokopisi ve bir adet fotoğraflarıyla başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

 

SEÇMELERLE İLGİLİ HATIRLATMA: Oyunun seçmeleri 11 Eylül’de yine Kent Koleji Güzelbahçe Kampüsü’nde yapılacak olup, seçmelerde çocukların bir ön hazırlık yapmasına gerek yoktur.

Seçmelerde başarılı olan çocuklar, bir yıl boyunca her cumartesi saat 13:00-15:00 arası tiyatro eğitimi alarak OZ BÜYÜCÜSÜ adlı oyunu çalışacaklardır. Mayıs ayında genel provaların olacağı tarihlerde prova saatleri Cumartesi ve Pazar günleri olacaktır. İsteyen Kent Koleji Güzelbahçe Kampüs öğrencileri de drama kulübü dersleri kapsamında bu eğitimden faydalanabilecektir.

Haziran ayında İzmir genelinde de sahnelenmesi planlanan oyun ile öğrenciler, ulusal ve uluslararası çocuk festivallerine de gidebilme şansını yakalayacaklar.

Değerli veli,Kent Juvenile Tiyatro Okulu müzikal seçmelerimiz 11 Eylül 2021 cumartesi günü size bildirilen planlama doğrultusunda Kent Koleji Güzelbahçe Kampüsünde yapılacaktır.
Planlama:
Saat 10:00-11:00 arası 1 ve 2 sınıflar
12:00-13:00 arası 3 ve 4 sınıflar
12:30-13:30 arası 5 ve 6 sınıflar
13:30-14:30 arası 7,8 ve 9.sınıflar

KENT KOLEJİ İLE KAMP-OKUL-GEZİ AMAÇLI HİZMET FİRMALARI YADA SORUMLU KİŞİLERİ İLE İMZALANAN SÖZLEŞME KAPSAMINDA DÜZENLENEN ETKİNLİĞE VELİSİ BULUNDUĞUM ÖĞRENCİNİN KURALLARA UYARAK KATILMASINI KABUL VE BEYAN EDİYORUM.