"

Kent Koleji 12. sınıf öğrencilerini üniversiteye uğurladı

Kent Koleji 12. sınıf öğrencilerini üniversiteye uğurladı

Kent Koleji 12. sınıf öğrencilerini üniversiteye uğurladı

Kent Eğitim Kurumları, bir eğitim öğretim yılında daha yeni mezunlar vermenin gururunu yaşıyor...

Kent Koleji Güzelbahçe Kampüs 2015-2016 eğitim-öğretim yılı 12. sınıflar mezuniyet töreni yapıldı. Okul birincisi Rana SAKALLIOĞLU’na plaketi yönetim kurulu üyemiz Prof.Dr. Suat ÇAĞLAYAN tarafından verildi. Yönetim Kurulu Başkanı Hızır MURTEZAOĞLU ile okul kütüğüne ismini çakan öğrencimizin heyecanı gözlerden kaçmadı.

Kampüs içerisinde düzenlenen törende; Kent Orkestrası nın hazırladığı müzik dinletisi büyük ilgi gördü, mezun öğrencilerimiz adına Murat KÖSE’nin samimi duygularını dile getirerek yaptığı veda konuşması bizlere ve velilerimize duygulu anlar yaşattı. Tören kurucu başkan Hızır MURTEZAOĞLU’nun konuşması ile devam etti. Konuşmasında kısa sürede hayata geçirilecek olan Kent Üniversitesi’nden bahseden Murtezaoğlu, “Bu sayede öğrencilerimize tüm eğitim hayatı boyunca eşlik etmiş olacağız. Kent ekolunde yetişmiş öğrenciler her zaman farklarını ortaya koyacaktır” diyerek devam etti.

Tören, öğrencilerimizin coşkuyla keplerini atarak tam anlamıyla mezun olmaları ve muhteşem dans gösterilerinin ardından kesilen pasta ve söylenen şarkılar eşliğinde son buldu.

Paylaş