Başarılarımız

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: GÜZELBAHÇE KAMPÜS OKUL TAKIMIMIZ

GÜZELBAHÇE İLÇE KAYMAKAMLIĞININ DÜZENLEDİĞİ GENÇ ERKEKLER BASKETBOL TURNUVASINDA OKUL TAKIMIMIZ FİNAL GURUBUNA ÇIKMIŞTIR.

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: ELİF ŞEVİKER

GÜZELBAHÇE İLÇE KAYMAKAMLIĞININ DÜZENLEDİĞİ GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASINDA İLÇE DÖRDÜNCÜSÜ  

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: DİLARA TAŞKIRAN

GÜZELBAHÇE İLÇE KAYMAKAMLIĞININ DÜZENLEDİĞİ GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASINDA  İLÇE İKİNCİSİ

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: ZEYNEP DELİCEOĞLU 

GÜZELBAHÇE İLÇE KAYMAKAMLIĞININ DÜZENLEDİĞİ GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASINDA İLÇE BİRİNCİSİ

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: GÜZELBAHÇE KENT KOLEJİ

GÜZELBAHÇE KENT KOLEJİ KIZ FUTBOL TAKIMI İLÇE 2.'Sİ

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: GÜZELBAHÇE KENT KOLEJİ

GÜZELBAHÇE KENT KOLEJİ KIZ VOLEYBOL TAKIMI İLÇE 2.'Sİ

Tarih : 20,Mar İsim: EMİR ARAS ARLI

MASA TENİSİ TURNUVASINDA İLÇE 2.'Sİ

Tarih : 20,Mar İsim: OZAN ŞENER

MASA TENİSİ TURNUVASINDA İLÇE 1.'Sİ

Tarih : Gün Seçiniz,Ay Seçiniz İsim: MERT OKYAY

OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.'Sİ OLMUŞTUR.

Tarih : 16,Ara İsim: MELİS SAĞIR

OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 16,Ara İsim: ONUR EGE YILMAZ

İZMİR SATRANÇ TURNUVASI 10.'SU

Tarih : 20,Oca İsim: EMİR İLBASAN

İstanbul'da devam eden U16 Salon Atletizm Şampiyonasında öğrencimiz 60m.engelli ve 200 m.  Branşlarında Türkiye 2. olmuştur

Tarih : 22,Eyl İsim: TOPRAK ALAGÖZ

2-E 9 EYLÜL İZMİR'İN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA
DÜZENLENEN YÜZME YARIŞMASI 3.SÜ

Tarih : 22,Eyl İsim: IRMAK ALAGÖZ

2-E 9 EYLÜL İZMİR'İN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA
DÜZENLENEN YÜZME YARIŞMASI 3.SÜ

Tarih : 15,Oca İsim: NAZLICAN KANDEMİR

7-B OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 15,Oca İsim: BENNU NAZ TÜTÜ

5-A OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 19,Mar İsim: ALPER TANCI

6-D 16-19 MART ÇANAKKALE ZAFER KUPASI ATLAMA ŞAMPİYONASI
1 M TRAMPLEN ATLAMADA TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 18,Şub İsim: ALPER TANCI

6-D TÜRKİYE ATLAMA KIŞ KUPASI YARIŞMASINDA GENÇ C 1 M TRAMPLEN ATLAMADA TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 29,Ekm İsim: KAAN DEMİR ÖZOĞLU

1-A İLÇEDE DÜZENLENEN 29 EKİM KONULU RESİM YARIŞMASINDA
İLÇE 3.SÜ

Tarih : 29,Ekm İsim: DOĞA DENİZ ÖZOĞLU

3-C İLÇEDE DÜZENLENEN 29 EKİM KONULU RESİM YARIŞMASINDA
İLÇE 2.Sİ

Tarih : 17,Kas İsim: NİSANUR DOĞAN

6-C İLÇE GENELİNDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KART TASARIMI
YARIŞMASINDA İLÇE 3.SÜ

Tarih : 1,Ara İsim: ELA BURSALI

3-A SATRANÇ FEDERASYONU TÜRKİYE ELEMELERİ İZMİR AYAĞI 2.Sİ

Tarih : 15,Ara İsim: BEREN ÖMRÜUZAK

3-C OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 15,Ara İsim: ZEYNEP ÇAKIR

3-B OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 15,Ara İsim: ELA BURSALI

3-A OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 11,Oca İsim: AHMET ARDA KARAAĞAÇ

7-A İZMİR OKULLARARASI KİCKBOKS TURNUVASI 2.Sİ

Tarih : 29,Oca İsim: ELA BURSALI

TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASINDA 9 YAŞ
KIZLARDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Tarih : 12,Mar İsim: HASAN BURAK KILIÇASLAN

2-D OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 12,Mar İsim: ALİ İHSAN ÇİLE

2-D OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 12,Mar İsim: NİL YILMAZ

3-B OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 12,Mar İsim: ALPEREN KUŞGÖZ

3-A OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 12,Mar İsim: EKİN YILMAZ

OKULİSTİK SINAVI TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 9,Oca İsim: EFE ÇETİZ

KENT KOLEJİ KARŞIYAKA/ÇİĞLİ KAMPÜS 7/A SINIFI EFE CETİZ ANKARA ARTİSTİK BUZ PATENİ TÜRKİYE YARIŞMASI 12 YAŞ VE ALTI GRUBU "BASIC NOVICE A BOYS" KATEGORİSİ 23.03 PUANLA DÜNYA REKORU TÜRKİYE 1.Sİ

Tarih : 1,Kas İsim: SUDENAZ ÇELİK

Kent Koleji 2017 Brezilya Mostratec Bilim Olimpiyatları Sudenaz Çelik ile DÜNYA 1.'LİĞİ

Tarih : 2017 İsim: İdil Akgöz

DEKMEB Telif Hakları Genel Müdürlüğünün Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu Korsan yayın konulu afiş ve karikatür yarışmasında 6. Sınıf öğrencimiz Ekin Işık Akgöz 2.lik ödülüne layık görülmüştür 24 Mayıs Çarşamba yarın Ankara İçkale Hotel de yapılacak ödül törenine ailesiyle katilacaktir Ödül töreninde 1500 tl para plaket ve kitap setiyle ödüllendirilecektir

Tarih : MAYIS 2017 İsim: Ece SALIK - Elvin GÜLDER

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : OCAK 2017 İsim: Zeynep BAŞKAN

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : EKİM 2016 İsim: Onur Ege YILMAZ

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : EKİM 2016 İsim: Onur Ege YILMAZ

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Onur Ege YILMAZ

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Onur Ege YILMAZ

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Ege ÇAVUŞOĞLU

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: DİLRUBA ARATTAN - İlker BAŞAR

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Ekin İdil AKGÖZ

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : Duru Beste SAKA İsim: 24.11.2017

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 29.10.2017 İsim: Sıla SİDAN

Tarih : 24-25.04.2017 İsim: Hüseyin Alpay Tuçtüre

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 16.03.2017 İsim: Oğuzhan Özkaya

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 04.01.2017 İsim: Metin Berk YAREN

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Emir Şehmuz DEMİR

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : 25 Mart 2017 İsim: Efe CETİZ

2017

Tarih : 2017 İsim: Ahmet YALÇINTAŞ

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Ramazan Barın ARIKAN

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : MAYIS 2017 İsim: Yalın Yunus YUNGUL

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Nilsu Şevval YEĞİN

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : 2017 İsim: Elay GÜDER

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : İsim: Melisa Naz TOMAR

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : ŞUBAT 2017 İsim: Teymuralp KOYUGÖLGE

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : İsim: Cemre Gül AKSU

Karşıyaka/Çiğli Kampüsü

Tarih : MAYIS 2017 İsim:

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : MAYIS 2017 İsim:

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : İsim:

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : MART 2017 İsim: Nesibe Selcen Yavuz

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : MART 2017 İsim: Nazım Can Yenal

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : ŞUBAT 2017 İsim: Elif Şeviker (9–A) Zeynep Deliceoğlu (9–A) ve Dilara Taşkıran’dır (10–A)

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : Kasım 2017 İsim: Semanur Kaya - Elif Şeviker – Dila Özkan– Burcu Göktaş

Güzelbahçe Kampüsü

Tarih : 29 EKİM 2017 İsim: GİZEM ŞİRİN

10-B Gaziemir Kampüs

Tarih : NİSAN 2017 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : MAYIS 2017 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 10 Kasım 2017 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 12 Mayıs 2017 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 10 Şubat 2017 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 26 Aralık 2016 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 8 Aralık 2016 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 2 Aralık 2016 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 2 Aralık 2016 İsim:

Gaziemir Kampüs

Tarih : 18 Nisan 2017 İsim: Melek Özkeser, Nehir Braderin ve Afitap Elif Güngör

Gaziemir Kampüs

Tarih : 14 Nisan 2017 İsim: Emir İlbasan

8-A Gaziemir Kampüs

Tarih : OCAK 2017 İsim: IŞIK İLKE ZENGİN

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : ŞUBAT 2017 İsim: ELA BURSALI

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : ŞUBAT 2017 İsim: ELA BURSALI

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : MAYIS 2017 İsim: KUZEY GÜLERYÜZ

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : 10 ŞUBAT 2017 İsim: KUZEY GÜLERYÜZ

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : ARALIK 2016 İsim: KUZEY GÜLERYÜZ

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : ARALIK 2016 İsim: ELA BURSALI

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : KASIM 2016 İsim: ELA EREN

1-D Gaziemir Kampüs

Tarih : NİSAN 2017 İsim: DOĞA DENİZ ÖZOĞLU

2-C Gaziemir Kampüs

Tarih : 25 NİSAN 2017 İsim: YAĞIZ KARAER

2-A Gaziemir Kampüs

Tarih : MART 2017 İsim: GAZİEMİR KAMPÜS

UYGAR KANTARCIOĞLU

Tarih : MAYIS 2017 İsim: MURAT ERDEM ÇETİNKAYA

1-A GAZİEMİR KAMPÜS

Tarih : İsim:

HAIKU Şiir Yarışması Dünya Birincisi olan öğrencimiz Ege Cikoğlu'nu tebrik ediyoruz.

Tarih : Brezilya İsim:

MOSTRATEC Uluslararası Proje Yarışmasında Onur ödülü & Türkiye Birinciliği alan öğrencimiz İbrahim Balanlı'yı tebrik ederiz.

Tarih : Texas-Houston İsim:

I-Sweeep Uluslararası Proje Olimpiyatlarında Dünya Üçüncülüğü alan öğrencimiz İbrahim Balanlı'yı tebrik ederiz.

Tarih : New York İsim:

Genious Olympiad Uluslar arası Proje Olimpiyatları Matematik Onur ödülü, Dünya İkinciliği alan Nil Palaz ve İbrahim Balanlı'yı tebrik ederiz.

Tarih : İspanya İsim:

Exprocerca Jove Uluslararası Proje Yarışması Dünya Birinciliği alan Sıla Sağlar'ı tebrik ederiz.

Tarih : Meksika İsim:

MILSET Expo Sciences International Finallerine Kalarak Proje Temsili başarısını elde eden Sıla Sağlar, İbrahim Balanlı'yı tebrik ederiz.

Tarih : 2015-2016 İsim:

Ege Sivil Toplum Birliği (ESTOB) tarafından düzenlenen Dr. Yılmaz Karakoyunlu Öykü Yarışması'nda ; Güzelbahçe Kent Koleji 470 okul arasında en çok öykü yazarı yetiştiren okul kategorisinde İzmir İl 1.si olmuştur. Yine ESTOB tarafından düzenlenen "İzmir'in 100 Ressamı" yarışmasında Gaziemir Kent Koleji en iyi ressam yetiştiren okul kategorisinde İzmir İl İkincisi olmuştur. Aynı yarışmada Güzelbahçe Kent Koleji Ortaokul kategorisinde, Gaziemir Kent Koleji ise Anaokul kategorisinde İzmir İl 1.si olmuştur. Yarışamaların ödül töreni 11 Haziran Cumartesi günü Narlıdere AKM'de yapılmıştır. Tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

Tarih : 2015-2016 İsim:

Rüzgar Sörfü Yarıyıl Kupası Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Bora Vural'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2015-2016 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Kısa Film Yarışması İl Birincisi olan öğrencilerimiz Cansu Duman, Murat Köse, Nazımcan Yenal ve Mehmet Ali Uysal'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Cambridge English Sınavında İl Dördüncüsü olan öğrencilerimiz Serhat Toy, Latif Fuat Öztürk, Sıla Sidan, Ceylin Helvacı, Bora Aksu, Feyza Tunçtüre, Yiğit Doğan, Sude Fadime Sungur, Tan Aksu, İlker Başar ve Verda Berfe Genel'i tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Zeka Oyunları Yarışmasında Gümüş Madalya alan öğrencimiz Serhat Toy'u tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Karşıyaka Festivali Optimist Yarışması İl Dördüncüsü olan öğrencimiz Ege Çikoğlu'nu tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Özel bir dershanenin yapmış olduğu sınavda İl Birincisi olan öğrencimiz Sude Fadime Sungur'u tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

200 mt. sırt üstü İkincilik 100 mt. sırt üstü Üçüncülük 50 mt. sırt üstü üçüncülük dereceleriyle Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı elde eden öğrencimiz Doruk Terzi'yi tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Satranç İl Turnuvası Başarı Belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimiz Arda Kavadar, Aras Arlı, Tibet Derebağ, Berke Filiz ve Müjgan Lara Yazgılı'yı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Hayalini Oyna Proje Yarışması'nda İzmir İl Birincisi olan öğrencilerimiz Batuhan Surkultay, Berke Beydağ ve Turan Sayar'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Türkiye Yelken Federasyonu U20 Türkiye Şampiyonu olan öğrencilerimiz İbrahim Balanlı ve Kerem Balanlı'yı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

İzmir İli Satranç Turnuvası Başarı Belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimiz Arda Kavadar, Kerem, Aras Arlı, Tibet Derebağ, Berke Filiz ve Müjgan Lara Yazgılı'yı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Optimist Yelken Yarışmasında Bölge Birinciliği ve Genelde Dördüncülük alan öğrencimiz Yağmur Elmacı'yı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Yelken Federasyonu'nun Düzenlediği Yarışta İkincilik Ödülü alan öğrencimiz Ege Çikoğlu'nu tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Kısa Film Yarışmasında İzmir İl Birinciliği alan öğrencilerimiz Cansu Duman, Arda Sarıdereli ve Murat Köse'yi tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Kısa Film Yarışması 1.lik Ödülü alan öğrencilerimiz İbrahim Balanlı, Murat Köse, Cansu Duman ve Arda Sarıdereli'yi tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Yazılım Mühendisliği Bölümü "Hayalini Oyna" Projesi İl Birinciliği alan öğrencilerimiz Berke Beydağ, Batuhan Surkultay ve Turan Sayar'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2014-2015 İsim:

15 öğrencimiz branslara göre Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Yabancı Dil ve Türkçe'den tam puan almıstır.

Tarih : 2013-2014 İsim:

INEPO 22. Ulusal Çevre Proje Olimpiyatı Türkiye İkinciliği alan öğrencimiz Belce Evegü'yü tebrik ederiz.

Tarih : 2012-2013 İsim:

Cambridge ESOL Sınavlarında Full Shield Derecesi İzmir İl Birinciliği alan öğrencilerimiz Yiğit Doğan ve Bora Doruk Öney'i tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

Özel Bir Dershanenin Türkiye Genelinde Yapmıs Olduğu Sınavda 500 Tam Puan İle Türkiye Birinciliği alan öğrencimiz Sude Fadime Songur'u tebrik ederz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

"Benim öğretmenim" Konulu Komposizyon Yarısması 2.'lik ödülü alan öğrencimiz Pelinsu Topak'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

"Benim öğretmenim" Konulu Komposizyon Yarısması 3.'lük ödülü alan öğrencimiz Ali Necmi Oldaç'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

Optimist Yelken Yarışması Urla ilçe 3.'lük ödülü alan öğrencimiz Poyraz Ünal'ı tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

Optimist Yelken Yarısı Urla İlÇe 1.'lik ödülü alan öğrencimiz Ege Çikoğlu'nu tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

İzmir Eskrim Şampiyonası İzmir 2.'lik ödülü alan Gül Merve Kılıç'ı tebrik ederiz.

Tarih : Güzelbahçe ilçe M.E.M. - 2013-2014 İsim:

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Şiir Yarısması'nda 1. 'lik ödülü alan öğrencimiz Gül Merve Kılıç'ı tebrik ederiz.

Tarih : Güzelbahçe ilçe M.E.M. -2013-2014 İsim:

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Şiir Yarısması'nda 2. 'lik ödülü alan Özge Çalışkan'ı tebrik ederiz.

Tarih : Güzelbahçe İlçe M.E.M. -2013-2014 İsim:

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Şiir Yarısması'nda 3. 'lük ödülü alan öğrencimiz Bilgehan Keskin'i tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim:

Özel bir üniversitenin düzenlediği Kısa Film Yarışması 1.lik Ödülü alan öğrencilerimiz İbrahim Balanlı, Murat Köse, Lara Daysal ve Arda Sarıdereli'yi tebrik ederiz.

Tarih : Güzelbahçe Belediye Baskanlığı-2013-2014 İsim:

Atatürk Kır Koşusunda 3.'lük ödülü alan Melisa Özcan'ı tebrik ederiz.

Tarih : Güzelbahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü-2013-2014 İsim:

Atatürk Kır Kosusunda 3.'lük ödülü alan öğrencilerimiz; Melisa Özcan, Sinem Saraç, Selin Altun ve Doğa Özdengülsün'ü tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim: Münazara Takımı

Tarih : Bodrum-2013-2014 İsim: Ege Çikoğlu

Optimist Yelken Yarısması'nda Ege Bölge 5.'lik ödülü alan Ege Çikoğlu'nu tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim: Fatma Dilek Çelik

Muay Thai Ege Bölge Seçmelerinde İzmir 2.'liği ve Türkiye 3.'lük ödülü alan Fatma Dilek Çelik'i tebrik ederiz.

Tarih : 2013-2014 İsim: Melisa Ertekin

Türkiye Urla Yelken Kupası'nda Türkiye 3. 'lük ödülü

Tarih : 2013-2014 İsim: Gül Merve Kılıç

Türkiye Okullararası Eskrim Şampiyonasında Türkiye 3.'lük ödülü

Tarih : 2013-2014 İsim: Emir Arlı, Barış Sofyalıoğlu, Yağız Çakıroğlu

Karete Kusak Sınavında Gösterdikleri Basarıdan Dolayı Madalya

Tarih : 2013-2014 İsim: Feyza Tuçtüre

İzmir Atlı Spor Klubünde Kendi Kategorisinde Basarı Belgesi

Tarih : 2013-2014 İsim: Can İyiuyarlar

Marmaris'te Yapılan 14 Yas Tenis Turnuvası'nda 1.'lik ödülü

Tarih : 2012-2013 İsim: Demircan Mutlu,Doğuş Hüseyin Çikoglu,Hazal Köse, Ada Ünal, Zeynep Buket Pehlivan

Tarih : 2012-2013 İsim: Lise Futbol Takımı

Tarih : 2012-2013 İsim: Can İyiuyarlar

Tarih : 2012-2013 İsim: Selçuk Çelik

Tarih : 2012-2013 İsim: Murat Köse

Tarih : 2012-2013 İsim: Kerem Balanlı

Tarih : 2012-2013 İsim: Zeynep Deliceoğlu

Masa Tenisi Turnuvası